Mahlas Yayınları, bünyesinde olan Mahlas Kitabevi ile birlikte kuruldukları ilk günden beri profesyonellik ve şeffaflık çizgisinde çalışmış, geleneksel yayıncılık ilkelerini benimsemiştir. Kitap yayınlatmak ve yazar olmak isteyen adaylar için yaptıkları sayısız girişimler ile sektörün normlarından sıyrılarak mahlasını Türkiye geneline duyurmuştur. Bizler, her ne kadar geleneksel yayıncılık düşüncesi ile yola çıkmış olsak da sunduğumuz geniş yelpazedeki hizmetler ve editöryal destek gibi yan dallarımızla da yanınızda olmaktayız. Kıymetli eserlerinizi yayınlatmak veya yazarlığa adım atmak Mahlas Yayınları aracılığı ile yorucu ve ürkütücü bir hal olmaktan çıkmakta, güvenilir çalışma politikamız ile okuyucularınıza kavuşma şansınız oldukça kolaylaşmaktadır. Mahlas Yayıncılık olarak gençliğimiz ve dinamikliğimizden sonuna kadar faydalanmaktayız. Ağır bir sektör olan yayıncılığa yenilikçi yaklaşımlar ile bir adım önde devam etmekteyiz.

Her yazar veya yazar adayı kitabını bitirdiğinde bir an önce onu ellerinde tutabilmek ister. Beklentisi yüksek, umudu çok olacaktır. Çoğu yayınevi ise yeni yazarlara şans tanımadığı için bu sizde düş kırıklığı yaratabilmektedir. Bunun önüne geçmek de, Mahlas Yayınları’nın tecrübeli ancak modern yaklaşımları sayesinde olacaktır. Siz değerli yazarlarımız ile kitap serüveninizde tanışmak ve eşlik etmekten onur duyacağız. Kitap dosyanız ile aylarca bekleme durumunda olmayacak, hızlı iletişimlerimiz doğrultusunda sizlerle hemen görüşme sağlayacağız. İlmek ilmek işleyerek yarattığınız eserleri kendi göz bebeğimiz gibi sahiplenerek basım aşamasından dağıtımına, reklamından mahlasınızın ülke genelinde duyulmasına kadar sizlerin arkasında durmaya devam edeceğiz.

Mahlas Yayıncılık, yalnızca kitap bastırmak alanında başarılı değildir, okuyuculara sunduğumuz her eserin hak ettiği değeri almasında da aktif bir role sahiptir. Şu ana kadar sevgili yazarlarımızın eserlerini aynı yüksek kalite standartlarında bastırmış ve dağıtımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İyi bir tanıtımın etkisi, profesyonel ve genç bir ekibin özverili çalışmalarının sonucu ile görülmektedir. Bizler bu sorumluluğu sizin omuzlarınızdan alarak titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Mahlas Yayınları,  yayıncılık dünyasına katıldığı andan bu yana gazete ve dergilerde yer alarak kısa sürede Türkiye genelinde bir kitleye ulaşmıştır. Bu sayede bizi seçmiş olan değerli yazarlarımız da ailemize katılmıştır. Yayınevimiz sektörde en iyiyi, pratikliği ve uzman ekipler ile çalışmayı düşünen her yazarı dört gözle beklemektedir.